Turniej z okazji Dnia Dziecka w Łącku: V miejsce i duży...

• autor: Grzybinho_22, 2016-05-29 16:27
Turniej z okazji Dnia Dziecka w Łącku: V miejsce i duży niedosyt!

W piątek 27 maja wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez szkółkę piłkarską GOL Łącko. Uran reprezentowały dwie drużyny: z rocznika 2005 oraz z rocznika 2006.

Chłopcy z rocznika 2005 w składzie: Sajdak, Dudka, Lipień, Morzywołek, Włodarczyk, Janik, Gurgul Kamil, Zieliński Waldek, Dąbrowski turniej rozpoczęli od przegranej 3:0 ze zwycięzcą turnieju AP Goal Nawojowa. Później przyszedł czas na kluczowy moment turnieju i pojedynek z Mordarką. Strata bramki w pierwszej minucie od razu zmusiła nas do ataków. Tak też było, bowiem do końca meczu stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje. Najlepszą był rzut karny którego jednak nie wykorzystaliśmy. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. W ostatnim meczu  z gospodarzami turnieju drużyną GOL Łącko zawodnicy Uranu nie dali szans swoim przeciwnikom. Wygrana 7:0 po trafieniach: Zieliński Waldek x2, Morzywołek x2, Włodarczyk x2, Janik. Z dorobkiem 3 punktów zajmujemy 3 miejsce w grupie i w walce o 5. miejsce mierzymy się z Kolejarzem Stróże. Po kwadransie gry to nasi zawodnicy schodzą s boiska z podniesionymi głowami. Cenne trafienie na 1:0 dopisał do swojego konta Michał Włodarczyk.

Turniej rocznika 2006 rozgrywany był systemem każdy z każdym. W barwach Łukowicy zagrali: Wielocha, Zieliński Dawid, Leja, Śmieszek, Kosik, Faron, Tokarczyk, Gurgul Daniel. Rozpoczęliśmy od pewnego zwycięstwa z Jarmutą Szczawnica 4:2. Do siatki trafiali dwukrotnie Wielocha i Zieliński. Można powiedzieć, że później było już tylko gorzej bo nie zdobyliśmy punktów w kolejnych meczach ale ambitna postawa w meczach z Kolejarzem i Sandecją przy odrobinie szczęścia mogła dać inny efekt. Nie mniej jednak myśląc o grze w lidze orlików jesienią, chłopcy z rocznika 2006 muszą sporo nad sobą popracować aby móc sukcesywnie mierzyć się z okolicznymi drużynami.

Poniżej komplet wyników:

Uran - Sokoliki Stary Sącz 0:4

Uran - Gol Łącko 0:2

Uran - Kolejarz Stróże 0:1

Uran - Sandecja 0:4

Uran - Sandecja II 0:1

Kolejny turniej z udziałem drużyny z rocznika 2006 już 11 czerwca w Kamienicy, trzymajmy kciuki!