Strona klubowa

Aktualności

Ligowe zaległości: mecze z Sokołem Słopnice i Limanovią!

• autor: Grzybinho_22, 2016-05-27 09:58

W ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegraliśmy kolejne mecze w 1. lidze orlików w Limanowej.

Mierzyliśmy się kolejno z drużynami: Limanovia II, Sokół Słopnice i Limanovia.

W wyjazdowym meczu z Limanovią II zwyciężamy 3:2 po dwóch trafieniach Waldka Zielińskiego i jednej bramce Wielochy. W sparingu ogrywamy rówieśników 4:3 tym razem po 4 bramkach Fabiana.

W kolejnym pojedynku ulegamy przed własną publicznością Sokołowi Słopnice 2:1 po wyrównanym, twardym meczu i po bardzo wielu niewykorzystanych sytuacjach. W sparingu wygrywamy 3:2.

Mecz z pierwszą drużyną Limanovii był dobrze zagrany przez naszych zawodników, mimo to nie udało się zdobyć punktów. Do przerwy prowadziliśmy 1:0. ale słabsza druga połowa sprawiła, że gospodarze zaaplikowali nam 4 bramki na którą odpowiedzieliśmy jednym trafieniem. Bramki strzelali: Włodarczyk i Wielocha. Przegrywamy ten mecz, jednak wracamy do domu z podniesionymi głowami. W sparingu deklasujemy rywali wygrywając 6:1. Na liście strzelców: Śmieszek x2, Janik x2, Leja.

Do zakończenia rozgrywek ligowych pozostały nam jeszcze 3 spotkania: wyjazd do Orkana Niedźwiedź oraz dwa mecze w roli gospodarza: KS Tymbark i AP Bonito Mszana Dolna.