Ostatni akcent występów na hali!

• autor: Grzybinho_22, 2016-04-11 10:59

Kończąc rozgrywki Ligi Popradzkiej sezonu 2015/2016 wystąpiliśmy w Wielkim Finale w Muszynie!

W lidze wzięło udział 8 drużyn. Podczas kilku zimowych turniejów każda drużyna rozegrała z każdą mecz wraz z rewanżem, po czym tabela wraz z punktami została podzielona na pół w efekcie czego graliśmy o miejsca 1-4.

W dzisiejszym dniu uzyskaliśmy następujące wyniki:

Łącko - Łukowica 0:0
Łukowica - Rytro 0:0
Muszyna - Łukowica 3:1

Skład: Sajdak, Włodarczyk, Wielocha, Lipień, Morzywołek, Gurgul, Zieliński, Janik

Nie brakowało emocji podczas obu remisowych spotkań, obfitowały bowiem w podbramkowe sytuacje jak i uderzenia w poprzeczki. Mecz z Muszyną pomimo utraty dwóch bramek w pierwszych minutach nie był jednostronny. Bramkę kontaktową na 2:1 zdobył Włodarczyk co zmobilizowało zawodników do dalszej walki. W końcówce jednak tracimy trzecią bramkę i uznajemy wyższość tryumfatora rozgrywek.

Ostatecznie zdobywamy tyle samo punktów co drużyna GOL Łącko, jednak o kolejności miejsc decyduje bilans bramek który przemawia za naszymi sąsiadami zza miedzy.

Na podium kolejno Poprad Muszyna, Poprad Rytro i GOL Łącko. Uran tuż za "pudłem". Dziękujemy za wspólną zabawę i czekamy na kolejne piłkarskie wydarzenia!