Sobotnie granie w Muszynie!

• autor: Grzybinho_22, 2016-01-09 18:51

Sobotę 9 stycznia spędziliśmy w Muszynie grając mecze z rówieśnikami. Oprócz turnieju Ligi Popradzkiej w której wzięły udział tylko 3 drużyny rozegraliśmy sparingi z drużynami Popradu Muszyna.

Barwy łukowickiego klubu reprezentowali: Fabian Sajdak, Michał Włodarczyk, Maciek Wielocha, Bartek Morzywołek, Kamil Janik, Karol Dąbrowski, Bartek Leja i Hubert Lipień.

Liga Popradzka:

Poprad I Muszyna - Biegoniczanka 3:1

Poprad I Muszyna - Uran Łukowica 5:0

Uran Łukowica - Biegoniczanka 1:0 (Włodarczyk)

Sparingi:

Poprad II Muszyna - Uran Łukowica 1:3 (Wielocha x3)

Poprad I Muszyna - Uran Łukowica 2:1 (Włodarczyk)

Dzisiejsze występy należy zaliczyć do udanych. Coraz lepiej wygląda gra naszych zawodników na tle silniejszych drużyn, miejmy nadzieję, że z biegiem czasu tendencja będzie się utrzymywała. W mini turnieju Ligi Popradzkiej zajęliśmy 2 miejsce, bardzo pożyteczne natomiast były mecze towarzyskie w których każdy z zawodników miał możliwość gry na różnych pozycjach.

Drużyna zagrała na przyzwoitym poziomie, warto zaznaczyć hat-trick Maćka a także bardzo ładne trafienia Michała - bramka głową oraz uderzenie z dystansu lewą nogą. W defensywie solidna gra Bartka Leja który pracuje na miano etatowego obrońcy. Na wyróżnienie zasłużył również Kamil Janik. Mądra gra na pomocy a przede wszystkim groźne dla przeciwników dośrodkowania. Pozostałym zawodnikom również serdecznie dziękuję za udział w turnieju i doceniam wkład włożony w występ i dużo zaangażowania w każdej sekundzie meczu.

Następny mini turniej Ligi Popradzkiej prawdopodobnie 16 stycznia w Rytrze!