Strona klubowa

Aktualności

Zaległy mecz 1 ligi orlików - 3 punkty dla gości!

• autor: Grzybinho_22, 2015-12-09 19:57

9 grudnia o godz. 17:00 odbył się zaległy mecz I ligi orlików pomiędzy drużynami Uranu Łukowica i Orkana Niedźwiedź.

W szeregach gospodarzy zabrakło dziś Michała Włodarczyka i Bartka Morzywołka a także Huberta Lipienia. Osłabiona pod względem kadrowym drużyna radziła sobie całkiem nieźle, chociaż z minuty na minutę gra wyglądała coraz gorzej. Bramkę na 1:0 zdobył Wiktor Król, kolejne celne trafienia  tym spotkaniu należały do zawodników z Niedźwiedzia. Z przebiegu meczu chłopcy zagrali dzisiaj poniżej swoich możliwości, za solidną grę w obronie chciałbym za to pochwalić Bartka Leja. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla przyjezdnych. Po meczu został rozegrany sparing.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę a kolejną walkę o punkty rozpoczniemy w przyszłą sobotę tj. 19 grudnia na turnieju Ligi Popradzkiej którego jesteśmy gospodarzami!