Wygrana młodzików !!!

• autor: endriu07, 2013-09-17 11:36

Dobry mecz naszych najmłodszych zawodników

Po ubiegło tygodniowej pechowej porażce z Limanovią nasi najmłodsi zawodnicy, wczoraj odnieśli przekonywujące zwycięstwo z drużyną Halnego Kamienica. Wszyscy obserwujące spotkanie, podkreślali że było to bardzo dobre zawody w wykonaniu obydwu zespołów. Twarda i nieustępliwa walka w meczu mogła się wszystkim bardzo podobać. W naszej drużynie na wyróżnienie zasługują po tym meczu Kacper Talar (strzelec dwóch bramek) i Kamil Zieliński też ( 2 bramki).

Dobre zawody rozegrali także Kacper Pietrzak i Klag Sebastian. Pozostali zawodnicy również dołożyli swoją cegiełkę do cennego zwycięstwa. Praca na treningach przynosi efekty i oby tak dalej. W meczu z drużyną Halnego Kamienica zadebiutowała Julka Potoniec.

Skład z meczu z Halnym Kamienica:

Klag Sebastian, Arek Gurgul, Sawina Dominik, Pietrzak Kacper I, Tokarczyk Kamil, Tokarczyk Patryk, Król Kuba, Zieliński Kamil, Kołodziejczyk Krystian, Krystian Leja, Pietrzak Kacper II, Bodziony Krystian, Łukasz Mierzwa, Wielocha Wojciech, Julka Potoniec, Talar Kacper