Ruszyła II liga młodzików

• autor: endriu07, 2013-08-05 21:09

Zwycięstwo na inauguracje z Orkanem Szczyrzyc

W rozegranym w swoim pierwszym meczu ligowym, nasi najmłodsi zawodnicy,rocznik 2001 i młodsi pewnie pokonali na wyjeździe Orkan Szczyrzyc 4-2. Na wyróznienie zasługują wszyscy zawodnicy, a na szczególne, sztrzelcy bramek, Kacper Pietrzak (gacek) który strzelił hatrika, oraz Kamil Zieliński. Bardzo dobre zawody rozegrał nasz bramkarz Łukasz Sulkowski który kilka razy ratował nasz zespół od utraty bramki. Chlopaki brawo za walkę i oby tak dalej.

Skład:

Sułkowski Łukasz, Klag Sebastian, Sawina Dominik, Pietrzak Kacper I, Tokarczyk Kamil, Tokarczyk Patryk, Król Kuba, Zieliński Kamil, Kołodziejczyk Krystian, Majka Meksymilian, Pietrzak Kacper II, Bodziony Krystian, Wielocha Wojciech, Talar kacper

Trening trampkarzy wtorek godz 17:00

autor: ~ccc 2013-09-04 08:58:08

avatar Gratulujemy drużynie oraz pomysłodawcom powołania szkółki zajęć z młodzikami. W przyszłości będzie owocowało sukcesami drużyn młodzieżowych i starszych. Tak trzymać. Niech obiekty sportowe, których jest wiele na terenie gminy tętnią młodością, ruchem, którego szczególnie młodym tego potrzeba.