DOŁĄCZ DO NAS! :)

Trwa nabór uzupełniający do wszystkich grup treningowych :)

Aby dołączyć do wybranej grupy treningowej należy:

1 - umówić się na spotkanie z administratorem klubu - Mariuszem Tokarczykiem 518 442 339,

2 - uzupełnić dokumenty rejestracyjne (będą potrzebne dane takie jak pesel, data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania, e-mail, telefon kontaktowy oraz zdjęcie dziecka i podpisy rodziców),

3 - dołączyć do grupy Rodziców w aplikacji WhatsApp w celu usprawnienia komunikacji,

4 - skorzystać z bezpłatnego 14-dniowego "okresu próbnego" biorąc udział w treningach - po którym trzeba podjąć decyzję odnośnie kontynuacji treningów.

W przypadku chęci trenowania - zamawiamy strój treningowy (koszulka, spodenki, getry), każdy z zawodników wybiera swój numer i napis na koszulce, potrzebny jest też rozmiar zamawianego kompletu. Koszt stroju 170 zł - jest własnością zawodnika. Jest też możliwość pobrania z klubu dresu - za opłatą kaucji w wysokości 50 zł - w przypadku rezygnacji z treningów dres podlega zwrotowi. Można też wymienić go na większy rozmiar, gdy okaże się za mały po pewnym czasie. Od tego momentu obowiązuje miesięczna opłata szkoleniowa (szczegóły w zakładce płatności).

W razie gdy zajęcia nie spełnią Twoich oczekiwań - możesz zakończyć po okresie próbnym bez żadnych zobowiązań. Zapraszamy za jakiś czas, do innego klubu  lub na inny sport :)

Witaj w klubie! :)